Kontakt - Dojazd
Firma - Usługi
Reklama wizualna
Poligrafia
Druk Cyfrowy
Zlecenie
Portfolio / Galeria prac
Grafika na pojazdach
Tablice i szyldy
Banery reklamowe
Litery Przestrzenne
Witryny sklepowe
Kasetony podświetlane
Stojaczki reklamowe
Inne realizacje
Poligrafia - Wizytówki
Poligrafia - Kalendarze
Poligrafia - Inne prace
Certyfikaty
CENNIK
Zaufali nam
Panoramy i wycieczki wirtualne
Panoramy i wycieczki wirtualne przykładowe zdjęcia
Po godzinach

   
Panoramy i wycieczki wirtualne
Panoramy sferyczne są unikalnym połączeniem fotografii cyfrowej i animacji komputerowej. Odpowiednio wykorzystane gwarantują skuteczny przekaz reklamowy.

Jest to jedyna technika umożliwiająca pokazanie danego miejsca w pełnym zakresie przestrzeni. Dodatkowy retusz i obróbka cyfrowa zdjęć daje nieograniczone możliwości w kreowaniu rzeczywistości. Połączenie obrazu, ruchu i interaktywności tworzy wyjątkowo skuteczny sposób przekazywania informacji.

Panorama to zdjęcie obejmujące swoim zakresem poziomym kadr 360*. Na wygenerowanie pojedynczego zdjęcia panoramicznego, w zależności od wymaganej rozdzielczości końcowej i techniki wykonania, składa się od 3 do 500 pojedynczych zdjęć.

Na potrzeby Internetu oraz wszelakich prezentacji opracowano technologię łączącą zdjęcie z animacją. Efektem jest interaktywna aplikacja dzięki której użytkownik sam decyduje o kierunku, przybliżeniu i sposobie przeglądania danego zdjęcia panoramicznego.

Panoramy sferyczne
To najczęściej spotykane i wykorzystywane zdjęcia panoramiczne w Internecie. Kadr panoramy sferycznej obejmuje horyzontalnie 360* (tak jak panorama horyzontalna), i dodatkowo pełne 180* w górę i dół. Posiada nadir i zenit. Jest to obecnie jedyny, dostępny sposób pokazania pełnej przestrzeni (sfery) danego miejsca.

Plik pośredni (zdjęcie przed animacją) posiada szereg zniekształceń perspektywy, które znikają po zaanimowaniu zdjęcia. Sesje zdjęciowe architektury i wnętrz realizujemy w technologii HDR.

Wycieczki wirtualne
Najprościej rzecz ujmując to połączenie 2 pojedynczych panoram (najczęściej sferycznych) w jedną logiczną sekwencję. Wycieczka może mieć ujednoliconą formę graficzną i nawigację wspólną dla wszystkich panoram.

Dodatkowo może zawierać muzykę, odgłosy otoczenia, mapę, powiększenia detali…. I wszystko to, co podpowie wyobraźnia. O cenie wycieczki wirtualnej decyduje ilość pojedynczych panoram sferycznych, z których składa się wycieczka.

Przykładowe realizacje:
Panoramy katowice wycieczki wirtualnePanoramy i wycieczki wirtualne katowice 2


Szacowany koszt wykonania jednej animacji panoramicznej zaczyna się od 150 pln netto. Ostateczna cena uzależniona jest od ilości pojedynczych zdjęć panoramicznych (animacji) w danym miejscu. W portfolio posiadamy ponad 200 realizacji.Więcej informacji:
Jacek Gruszka
0506 782 041
jacek@pr360.pl
drukuj

© Agencja reklamowa Concept 1997 - 2005. Produkcja: Cmsoft.pl - Strony Internetowe CMS. Zarządzanie treścią: SmartCMS.

dodaj do ulubionych www.reklama.katowice.pl napisz do nas jesteśmy na gadu gadu